STAVEBNÝ POZEMOK PRI JAZERE NA PREDAJ

14.02.2019

POZEMOK PRI JAZERE NA PREDAJ - 41 098 m2


Ponúkame na predaj jedinečný STAVEBNÝ POZEMOK tesne pri jazere „ štrkovka“ Ivanka pri Dunaji, katastrálne územie Most pri Bratislave.

Pozemok je mimo zastavaného územia obce, na LV špecifikovaný ako zastavané plochy a nádvoria a ostatné plochy.

Podľa územného plánu obce je možné ho momentálne využiť na komerčné účely, ako napr obchodné centrum, obchodný dom, bistrá, vinárne, reštaurácie, kaviarne, administratívne priestory, výrobné a skladové haly, prevádzky výrobno-obslužných aktivít, prevádzky služieb a pod.

Približne 300m je plánovaný výjazd z pripravovaného obchvatu pokračujúci v smere Zálesie, Ivanka pri Dunaji, Bernolákovo, Most pri BA.


IS : elektrina na pozemku, ostatné IS cca 200-400m ( presné info na vyžiadanie )

Prístupová cesta je betónová a v budúcnosti je v blízkom okolí plánovaná výstavba ( rodinné domy ) . Momentálne zastavané územie časť Ivanka pri Dunaji cca 300m.

Okolie tohto miesta je veľmi obľúbená oddychová lokalita predovšetkým v letných mesiacoch, nakoľko v jazere je úžasná čistá voda a na opačnom brehu jazera sa nachádza les, bufety aj malý športový areál, preto v budúcnosti nie je vylúčená možnosť aj inej ako komerčnej využiteľnosti.

Cena stavebného pozemku 41 098 m2 je vrátane komplexného právneho servisu aj sprostredkovateľskej provízie pre RK – LEN 44,-eu /m2

Neváhajte a kontaktujte nás

VirginReal.sk  

VirginReal.MT@gmail.com 

0910 994 554